У Запоріжжі працюють майже всі аптеки та продовольчі магазини

Свою роботу поновили близько 90% об’єктів торгівлі

З початку повномасштабної війни 60-70% відсотків об’єктів торгівлі (окрім мережевих магазинів, які працювали постійно) були вимушені призупинити свою діяльність. На сьогодні ситуація вже покращилася. Свою роботу поновили близько дев’яноста відсотків об’єктів торгівлі. Зараз у місті працюють майже всі аптеки та продовольчі магазини. Окрім того, функціонує достатня кількість ринків та ярмарків. Єдине, що час роботи мережевих магазинів зараз не такий, як до повномасштабної війни. Тепер, у звʼязку з комендантською годиною, найпізніший час, до якого вони працюють, це десята вечора. Про це у своєму офіційному телеграм-каналі розповів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

-З укомплектованістю персоналу торгівельної галузі зараз також проблем немає. Так, починаючи з двадцять четвертого лютого, частина працівників цієї сфери виїхала з міста. Та на цей час керівники підприємств та більшість співробітників вже повернулася до Запоріжжя. При цьому у нас і досі є вакансії продавців та касирів, — йдеться у повідомленні. — Зараз торгівельні надбавки на соціально значущі продукти харчування у нашому місті встановлюються на рівні, визначеному законодавством. Ціни на продукти цієї категорії ми постійно моніторимо. Але, звичайно ж, наші підприємці не можуть впливати на закупівельну вартість продукції. В країні йде повномасштабна війна і тому порушена логістика та неможливість постачання товарів з півдня України впливають на ціни на овочі і фрукти, які раніше доставлялись у магазини з південних регіонів. Така сама історія і з непродовольчими товарами.

Сьогодні багато запорізьких підприємців допомагають нашим воїнам та тим людям, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Так частина закладів громадського харчування зараз готує їжу для Збройних сил та переселенців.

Що стосується мережевих магазинів, то вони активно співпрацюють з волонтерами та з благодійними фондами.

«Індустріалка» повідомляла, що офіціант столичної кав’ярні йшов пішки до Запоріжжя, щоб зібрати мільйон на ЗСУ.

Нагадаємо, у Запоріжжі паркові та прибережні зони патрулюють на велосипедах та електросамокаті.

Читайте також: У середмісті Запоріжжя ремонтують внутрішньоквартальні дороги

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запоріжжі працюють майже всі аптеки та продовольчі магазини появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-pratsyuyut-mayzhe-vsi-apteki-ta-prodovolchi-magazini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top