У Запоріжжі правоохоронці не приймали заяву бібліотекарів про зникнення раритетної книги

Фотоілюстрація

У 2017 році при проведенні звірки бібліотечних фондів у відділі рідкісних і цінних видань співробітники Запорізької обласної універсальної бібліотеки не дорахувались раритетної книги «Коронование Государя Императора Александра ІІІ (15 мая 1883 года)». Згодом, знайшли об’яву на одному з сайтів, де продавали цю книгу. Раритет продали за 3 тисячі гривень, повідомляють «Наші гроші».

Бібліотекарі подали заяву про викрадення книги до Олександрівського відділення поліції. Однак силовики відмовилися вносити заяву у Єдиний реєстр досудових»розслідувань»– через відсутність ознак злочину. Про відмову заявники дізналися лише у серпні 2019 року, коли отримали відповідне повідомлення від поліції (дата документу 5 грудня 2017 року).

Отримавши відмові представники бібліотеки звернулися до суду для визнання бездіяльності слідчого і»зобов’язання»його внести відомості про злочин до ЄРДР. До скарги»прикріпили»клопотання щодо поновлення строків на таке»оскарження, оскільки дізналися про стан справи лише»усього»року. Суд»першої»інстанції скаргу повернув, оскільки її модна було подати протягом 10″днів»з моменту ухвалення рішення поліцією.
Отримавши й цього разу відмову бібліотекарі звернулися до»апеляції»– для»скасування»попередньої ухвали та відправлення справи у суд першої інстанції.

Апеляція скаргу задовольнила, через те, що суддя першої»інстанції»не зазначив в ухвалі про наявність клопотання щодо поновлення»пропущеного»строку, не вирішив клопотання по суті та не зазначив своє рішення з цього приводу у»резолютивній»частині ухвали, також не уточнив з»якої»причини повернув»скаргу»заявнику.

Читайте також:«Швидка» за 10 хвилин, туалети та пандуси: Кабмін прописав нові стандарти достіпну послуги

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-pravoohoronci-ne-prijmali-zajavu-bibliotekariv-pro-zniknennja-raritetnoi-knigi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top