У Запоріжжі презентували мобільне відділення банку, яку працюватиме у прифронтових громадах, — ФОТО

Запорізька область стала п’ятим регіоном, де працюватиме пересувне мобільне відділення банку. Проєкт реалізовує державний Ощадбанк. Сьогодні представники банківської установи разом з керівниками прифронтових громад області показали спеціальний броньований автомобіль, який буде надавати фінансові послуги мешканцям.

Далі в матеріалі 061.

«В першу чергу такий автомобіль потрібен на територіях, які знаходяться в зоні активних бойових дій, адже потрібно людям підвозити і кошти, і інші речі. Такий автомобіль — це безпека для працівників і можливість для людей отримати гроші, адже не всі мають картки для отримання пенсій”, — каже голова Гуляйпільської територіальної громади Сергій Ярмак.

Він нагадав, що громада вже два роки, як живе без світла, газу та води. В Гуляйполі не працюють банки і банкомати.

До найближчого банкомату — 20 км, він знаходиться в Дніпропетровській області.

“Гуляйпільська громада це 32 населених пункти, з центром у Гуляйполі. Наразі в громаді проживає близько 2600 мешканців, в Гуляйполі — десь 1500. Обслуговувати такий автомобіль буде приблизно 500 людей”, — каже очільник громади.

Його колега — голова Василівської ВРА Богдан Староконь додає, що завдяки мобільному відділенню банку мешканці матимуть можливість отримувати вчасно виплати.

“Найбільш гостро стоїть питання виплати пенсій. Бо залишились здебільшого більше літнього віку люди”, — додає.

В банку кажуть, що будуть почергово їздити в різні населенні пункти і обслуговувати населення. Всі маршрути попередньо погоджуватимуть з військовими та адміністрацією. Автомобіль працює в супроводі правоохоронців.

“Це повноцінне відділення банку, ми можемо назвати увесь спектр банківських послуг — це і відкриття карткового рахунку, видача картки, видача готівки, поповнення картки, різні перекази, сплати будь-яких платежів, обмін валюти”, — пояснює керівниця Запорізької філії обласного управління Ощадбанку Рита Магулєвська.

Завдяки таким пересувним відділенням сьогодні є можливість максимально швидко повернути населенню можливість отримувати банківські послуги на деокупованих територіях, або прифронтових, де банки через різні причини не мають змоги поки відновити свою роботу.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3748003/u-zaporizzi-prezentuvali-mobilne-viddilenna-banku-aku-pracuvatime-u-prifrontovih-gromadah-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top