У Запоріжжі прикордонник одружився з мелітопольчанкою. Фото

«З війною життя не закінчується: його не можна зупинити чи поставити на паузу, воно – триває… Так і кохання, для нього немає ідеального часу, а є він і вона…», — ділиться думками прикордонник на псевдо «Північ».
. Він – медик за фахом, родом з Вінниччини. З перших днів повномасштабного вторгнення долучився до побратимів-прикордонників, аби рятувати тих, хто рятує країну. Її батьківщина на Мелітопольщині та після шести місяців окупації вона знайшла прихисток у Запоріжжі. Велике місто відкрило нову сторінку в їхньому житті та, попри жахіття війни, змусило їхні серця несамовито закружляти у ритмі почуттів. «Його поява в моєму житті була такою спонтанною, але вкрай потрібною, як ковток свіжого повітря, як прохолодний подих вітру після виснажливої спеки…», — згадує Аліна. Вони тоді і гадки не мали, що звичне знайомство в колі друзів подарує їм один одного та наповнить життя яскравими барвами.
. Закохані вже не уявляли свого життя один без одного та подумки завжди були разом, хоч і далеко один від одного, бо Петро, разом з побратимами, ніс службу на передовому медичному пункті. «Багато хто відкладає одруження, бо не на часі, та коли поруч твоя людина, час немає значення, я це точно знаю», — мрійливо роздумує прикордонник.Наразі молоде подружжя Петро і Аліна, найперше мріють про Перемогу та мир, а ще про діточок – донечку та синочка….
.
******
.
Нагадаємо, один з стратегічних бомбардувальників Ту-22М3, які в ніч на 19 квітня здійснювали ракетну атаку проти України, був збитий в результаті спецоперації Головного управління розвідки у взаємодії з Повітряними силами. . . .
.
. . У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-prykordonnyk-odruzhyvsia-z-melitopolchankoiu-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top