У Запоріжжі привертають увагу батьків до дозвілля неповнолітніх в Інтернеті

Фото — ілюстрація

На сьогодні без Інтернету не можливо уявити свого життя. Він потрібен в навчанні, роботі, а також дозвіллі. Разом з цим, він подарував багато небезпеки. Особливо вразливі діти.

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація український фонд «Благополуччя дітей» привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі інтернет та способів  протистояти та протидіяти.

За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством у різних формах. Цей досвід може залишити травму на все життя. І сьогодні чи не найбільше ризиків зосереджено в інтернеті. Адже анонімна мережа – ідеальний простір для зловмисників, а вік користувачів мережі щороку знижується.

Дослідження фіксують постійне зростання кількості випадків спокушання в мережі або грумінгу. Йдеться про ситуацію, коли зловмисники за допомогою маніпуляцій схиляють дітей до створення матеріалів еротичного характеру, а іноді до реальних зустрічей та сексуального використання.

Третина дзвінків на національну дитячу «гарячу» лінію в 2017–18 роках стосувалася небезпек у мережі інтернет.

Більш детально про те, як захистити дітей від анонімів у мережі, можна було дізнатися під час вебінару “Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн», організованого Українським фондом «Благополуччя дітей». Спікеркою заходу була Уляна Долиняк − тренерка, психотерапевт, директор Центру педагогіки травми. Вона надала вичерпні відповіді на актуальні запитання: що таке зваблення в мережі, яку тактику використовують спокусники, чому підлітки часто стають легкою мішенню зловмисника, як поводитися батькам, аби вберегти дитину від ризиків, що може свідчити про те, що ваша дитина потрапила в небезпеку, куди звертатися по допомогу.

До участі у вебінарі мали можливість долучитися і запорізькі фахівці та батьки.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-privertajut-uvagu-batkiv-do-dozvillja-nepovnolitnih-v-interneti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top