У Запоріжжі продемонструє «сталевий талант» гуморист, який розсмішив Зеленського — відео

Цьогоріч Олег Сидоренко сподівається вибороти перемогу у конкурсі «Сталеві таланти», який відбудеться у новому форматі

У Запоріжжі триває онлайн реєстрація учасників конкурсу «Сталеві таланти», що присвячений 15-річчю Метінвесту. Перші прослуховування та відбіркові тури конкурсу розпочнуться у квітні в палаці культури металургів.

В конкурсі візьмуть участь працівники комбінату «Запоріжсталь» та інших запорізьких підприємств Групи компаній Метінвест. Щороку у конкурсі талантів “Запоріжсталі” беруть участь близько 400 учасників.

Цього року конкурс здобув нову назву Steel Talents (“Сталеві таланти”) і у зв’язку з карантином матиме новий формат — конкурсанти демонструватимуть свої таланти у прямому ефірі телеканалу TV5.

Цьогоріч Олег Сидоренко сподівається вибороти перемогу у конкурсі «Сталеві таланти», який відбудеться у новому форматі

Участь у конкурсі «Сталеві таланти» вирішив взяти провідний спеціаліст відділу розвитку персоналу, внутрішній тренер ПАТ “Запоріжсталь” Олег Сидоренко.

Усе життя Олега пов’язане з гумором. Ще у 10-му класі школи він разом з двома друзями створив команду КВК. Далі — разом вступили до вузу, де діяльність їх команди КВК продовжилась і розвинулась.

— Наша команда виросла у Збірну інженерної академії, яка практично у повному складі після закінчення вузу влаштувалася працювати на комбінат “Запоріжсталь”. І ми вже тут продовжили нашу гумористичну справу, — розповідає Олег Сидоренко. — Нам вдалося досягти непоганих результатів — ми стали півфіналістами Вищої української ліги. Команда розширилася і стала пізнаваною, адже у її складі були такі гравці як Арсен Мірзоян, Дмитро Рупчев, Микола Атанов, Андрій Чистяков. Ці хлопці на сьогодні мають досягнення не тільки в гуморі, а й на великій сцені.

У Олега Сидоренка є досвід участі у талант-конкурсах комбінату “Запоріжсталь” — п’ять років тому йому вже вдавалося стали переможцем одного з них. Цьогоріч він також сподівається вибороти перемогу у конкурсі «Сталеві таланти», який відбудеться у новому форматі.

На конкурсі Олег планує жартувати про місто Запоріжжя, його проблеми, про сім’ю і комбінат. Натхнення для творчості, каже, приходить саме, для цього лише варто бути спостережливим — люди самі дують привід для жартів, дотепів.

Цьогоріч Олег Сидоренко сподівається вибороти перемогу у конкурсі «Сталеві таланти», який відбудеться у новому форматі

Однак для створення гумористичних стенд-апів, номерів, п’єсок передує кропітка робота. Створюються тексти, які потім чіпляють глядачів за живе, шляхом мозкового штурму. Втім кожен текст вилощується шляхом саморедакції, щоб бува нікого не образити своїм словом.

— Я за інтелігентний гумор, — підкреслив Олег Сидоренко. — Зараз гумор змінився, став більш актуальним, оскільки в тренді — жартувати на злобу дня. Декілька років тому я їздив на телешоу “Розсміши коміка”, де вийшов на рівень 50 тисяч гривен за рахунок жарту про лисину Євгена Кошового. Якраз тоді він тільки почав стригтися налисо, тобто це було актуально.

Нагадаємо, запорізькі металурги готуються до конкурсу «Сталеві таланти», присвяченого 15-річчю Метінвесту. Перші прослуховування та відбіркові тури конкурсу розпочнуться у квітні.

Читайте также: Як триває дистанційне навчання працівників на комбінаті «Запоріжсталь»

Сообщение У Запоріжжі продемонструє «сталевий талант» гуморист, який розсмішив Зеленського — відео появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-prodemonstruye-staleviy-talant-gumorist-yakiy-rozsmishiv-zelenskogo-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top