У Запоріжжі продовжує процвітати безпощадний совок – відео

Зневага, приниження та відсутність будь-якого раціонального пояснення. Мешканці Запоріжжі в 21 століття змушені жити за правилами Радянського Союзу, який ставив людей у щоденні годинні черги заради чогось абсолютно банального, або просто так.

З того часу змінилося багато, але традиція стояти в чергах, бо так комусь хочеться, ходить за нами як тінь, з року в рік. У той час, як в цивілізованому світі суспільство оптимізує та оцифровує абсолютно все, заради збереження часу, який витрачає на щось конструктивне, Запоріжжя зупинилося в розвитку, принаймні деякі» його сфери життя. А десь в паралельному світі, на IT-форумах в Козак палаці розповідають про віники і штори, які будуть підключені до інтернету, запоріжцям з такими темпами це “світить” не скоро.

На відео люди різного віку, в когось часу достатньо, а хтось залишив дітей самих у дома, або відпросився на роботі, щоб вирішити примітивне питання – здати показники за спожиту електроенергію. Після цього люди мають поїхати в стару частину міста, там їм видадуть рахунки на оплату. Уся ця процедура заради того, щоб купити електроенергії для потреб оселі!

Очевидно, місцевих чиновників та керівників підприємства ситуація влаштовує, якщо людина зайнята вирішення власних проблем, то вона не цікавиться процесами, які тим часом відбуваються у місті.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-prodovzhuie-procvitati-bezposhhadnij-sovok-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top