У Запоріжжі пропонують дати нове ім’я скверу на честь загиблого на фронті Героя

На сайті Запорізької міськради оприлюднено петицію № 8173, у якій владі пропонується перейменувати сквер Яланського на сквер імені Дениса Тарасова.

Автор петиції, Микола Ралик, вважає, що загиблий на фронті  під час захисту Батьківщини від російських нацистів Денис Тарасов до останнього мирного дня боровся за те, щоб парк залишився в громаді.

«Пропоную перейменувати сквер Яланського на сквер (або парк) імені Дениса Тарасова. Тому що він до останнього мирного дня боровся за те, щоб парк залишився в громаді. Тому що був відданим громаді діячем, чесною і порядною людиною, на яку варто рівнятися», — повідомив Миколо Ралик.

Щоб цю петицію петицію № 8173 розглянула міськрада, необхідна підтримка 750 містян. Немає сумніву, що петиція набере голоси містян, адже лише за добу мешканці Запоріжжя дали половину необхідних голосів.

Нагадаємо, 8 січня 2023 року у бою за незалежність України загинув запорізький волонтер, правозахисник та екоактивіст Денис Тарасов. Він був керівником юридичної фірми та президентом громадської організації «Запорізька правозахисна ліга «Універсал».

Пан Тарас став відомий, зокрема, після конфлікту з забудовниками, який розгорівся навколо скверу Яланського. Як юрист, він захищав інтереси противників будівництва. Після початку повномасштабного вторгнення Денис Тарасов долучився до лав Територіальної оборони. У Дениса залишилось сирітами двоє дітей.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-proponuiut-daty-nove-im-ia-skveru-na-chest-zahybloho-na-fronti-heroia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top