У Запоріжжі пропонують назвати міст на честь загиблого заступника начальника САД

Ідея назвати міст на честь загиблого Олександра Шандиби виникла у місцевого інфраструктурного оглядача Павла Авдокушина. Нагадаємо, що трагедія сталася днями – заступник начальника Служби автомобільних доріг потрапив у аварію. Під час спілкування з колегами виявилось, що думка виникла й в інших мостовиків та працівників Служби.

«Звертаюся з проханням підтримати цей почин. Упевнений, що не знайдеться жодного мостовика, хто мав би на це заперечення. Але, я розумію, що для широкої громадськості вся активна діяльність Олександра Михайловича не була перед очима. Тому вважаю, що в першу чергу це питання могли б підтримати саме представники професійної спільноти, для того, щоб потім донести цю ідею простим людям, запоріжцям, українцям», — пише Павло Авдокушин.

Олександр Шандиба 10 років працював у САД Запорізької області. Він також був куратором будівництва запорізьких мостів, останнім часом постійно спілкувався із журналістами стосовно просування будівництва. Керівництво так колеги дуже тепло відгукуються про нього і як про людину, і як про спеціаліста.

Нагадаємо, що аварія, яка унесла життя Олександра Шандиби сталася в п’ятницю, 4 червня, на трасі Н-23 Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжі. Позашляховик, яким керував Олександр Михайловив, зіткнувся з КАМАЗом. Як стало відомо Форпост із власних джерел, загиблий їхав у Черкаси та, мабуть, через втому заснув за кермом.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-proponuiut-nazvaty-mist-na-chest-zahybloho-zastupnyka-nachalnyka-sad.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top