У Запоріжжі пропонують перейменувати одну з вулиць на честь легендарного земляка

За словами нинішнього керівництва підприємства, Степан Кравчун був людиною, яку знали і поважали далеко за межами Запоріжжя. Його особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста неможливо переоцінити.

“Він пройшов від рядового працівника і до генерального директора, точно можу вам сказати оцінювати його діяльність потрібно з того, що залишилося після нього. А залишилися потужності, можливості і добре ставлення у персоналу «ЗАЗу» і запорожців, які дуже добре знали Степана Івановича”, – зазначив голова правління ПрАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» Микола Євдокименко.

Степан Кравчун розвивав не тільки вітчизняний автопром. У Комунарському районі знаходяться будинки, поліклініка, стадіон “Торпедо”, які створювалися саме за ініціативи нашого земляка.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-proponujut-perejmenuvati-odnu-z-vulic-na-chest-legendarnogo-zemljaka/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-proponujut-perejmenuvati-odnu-z-vulic-na-chest-legendarnogo-zemljaka

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top