У Запоріжжі пропонують перейменувати відому вулицю на честь загиблого на фронті спортсмена

Мешканців Запоріжжя закликають підтримати петицію щодо появи вулиці Атанаса Іванова

На сайті електронних петицій міста Запоріжжя зареєстрована пропозиція перейменувати вулицю Лермонтова на честь важкоатлета Атанаса Іванова. Спортсмен поклав голову в бою, захищаючи батьківщину.

Петицію 23 червня розмістила на сайті мешканка Запоріжжя Вікторія Тютюнник. За кілька годин її вже підписало більше сотні осіб. Попереду ще 60 днів на те, щоб містяни визначились зі своєю позицією щодо нової назви однієї з вулиць.

— Відкрита війна імперської Москви проти вільної України спричинила необхідність негайної дерусифікації вулиць Запоріжжя, — йдеться у тексті петиції. — Дерусифікація вулиць — така ж зброя проти агресора, як і Javelin чи Байрактар. У Запоріжжі є вулиця Лермонтова – офіцера російської імперської окупаційної армії, яка нищила вільні народи Кавказу. Сьогодні та сама армія нищить вільний народ України. Тому пропонуємо перейменувати цю вулицю на честь Атанаса Іванова – уродженця міста Запоріжжя, спортсмена, кандидата в майстри спорту з важкої атлетики, морського піхотинця, кавалера ордену «За мужність» (посмертно).

перейменування вулиці

— Атанас був справжнім воїном, який 07 березня мужньо загинув під час кривавих боїв за український Маріуполь. Він віддав своє життя за вільну, незалежну, соборну Україну, про яку мріяли покоління наших пращурів. Вздовж вулиці Лермонтова знаходяться спортивні арени та навчальні заклади, там завжди багато молоді. Йдучи по вулиці Атанаса Іванова, молодь буде пишатися героями свого рідного міста та брати з них приклад відданого служіння Україні, — наголошує автор петиції.

У Києві в рамках дерусифікації з’являться вулиці Запорожців та Мелітопольська — такі пропозиції підтримані більшістю голосів.

Читайте також: Запорожці можуть долучитися до фіксації наслідків російського вторгнення

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Запоріжжі пропонують перейменувати відому вулицю на честь загиблого на фронті спортсмена появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-proponuyut-pereymenuvati-vidomu-vulitsyu-na-chest-zagiblogo-na-fronti-sportsmena

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top