У Запоріжжі пропонують позбавити Богуслаєва звання почесного громадянина міста

У мерії Запоріжжя хочуть винести на розгляд депутатського корпусу проєкт рішення щодо позбавлення звання «Почесний громадянин міста Запоріжжя» колишнього президента АТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.

Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.

Автором проєкту зазначений депутат міськради Анатолій Куртєв. В пояснювалій записці вказано, що у Богуслаєва потрібно відібрати звання почесного через те, що він «недостойною поведінкою дискредитує себе перед громадськістю міста».

«Згідно пункту 3.2. Положення про звання «Почесний громадянин міста Запоріжжя» питання про позбавлення такого звання, може порушуватися перед Запорізькою міською радою у разі здійснення особою кримінального злочину, за який особу було засуджено, вирок щодо якої вступив у законну силу; якщо особа недостойною поведінкою дискредитує себе перед громадськістю міста. Враховуючи те, що Богуслаєв є особою, яка недостойною поведінкою дискредитує себе перед громадськістю міста, а саме, в умовах війни надавав всіляку підтримку державі-агресору, здійснював колабораційну діяльність, то підготовлено проєкт рішення «Про позбавлення звання «Почесний громадянин міста Запоріжжя» Богуслаєва В.О.», — зазначено в документі.

Нагадаємо, 22 жовтня минулого року СБУ затримала екснардепа В’ячеслава Богуслаєва за підозрою у колаборації та пособництві державі агресору. За дві доби Шевченківський райсуд Києва відправив його під варту на два місяці.

За кілька діб СБУ розшукала активи президента запорізького АТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва на сотні мільйонів гривен. Це майно намагалися приховано вивезти з України, щоб уникнути його арешту у межах кримінального провадження.

Серед вилученого – раритетні автівки, вогнепальна зброя, монети з двохтисячної історією, а також скіфське золото і предмети античних часів та часів Київської Русі.

Як встановили «Схеми», родина Богуслаєвих має у власності цілу низку елітної нерухомості у Франції – апартаменти та маєток на Лазуровому узбережжі.

Наразі підозрюваний знаходиться під вартою у СІЗО Києва. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-proponuiut-pozbavyty-bohuslaieva-zvannia-pochesnoho-hromadianyna-mista.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top