У Запоріжжі провели важливе дефіле з яскравими шопперами — фото

У Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся захід, присвячений Міжнародному дню відмови від поліетилену

Вихованці та викладачі зробили його вже традиційним — другий рік поспіль діти роблять зручні та екологічні екоторбинки (шоппери).

шоппери

Біля Палацу проводилися майстер-класи з розпису екоторбинок. Яскраво і мальовничо виглядали торбинки, прикрашені петриківським розписом, орнаментом, та сміливими дизайнерськими малюнками.

шоппери

Педагоги Тетяна Краснокутська, Наталія Цаприка, Ганна Шугай та Ірина Борщ надихали своїх вихованців, показуючи майстерний розпис.

шоппери

В ігровій формі дітлахи дізналися цікаві факти про шкоду пластику. За правильні відповіді вони отримували пам’ятні нагороди – наліпки з логотипом Палацу. Подарунки одразу ж знайшли своє місце – на екоторбинках.

Театр моди, краси і таланту «Inspiration» показав модне дефіле з шопперами. Шоппер для кожної дитини, що турбується про довкілля – must have. Екоторбинка личить до будь-якого вбрання. І це наочно продемонстрували вихованці гуртків Палацу. Їхні яскраві шоппери запам’яталися оригінальністю.

шоппери

Не менш цікаву колекцію екоторбинок продемонстрував гурток «Фітнес-Бета» під керівництвом Тетяни Белькової. Її енергійні дівчата не тільки показали колекцію екоторбинок, а й виконали естрадно-спортивний номер, вражаючи запальним танцем та піснею.

шопперами

Завершив захід феєричний флешмоб, який провели вихованці студії «Весняночка» (керівник Наталія Воронцова). Цей флешмоб вже став доброю традицією та візитною карткою вихованців Палацу – «Все залежить лише від нас».

шоппери

Так, звичайно, все залежить лише від нас, бо щодня ми обираємо: купувати одноразовий пластиковий пакет чи скористатися екоторбинкою. Вихованці не лише на словах, а й справами доводять, що вони турбуються про довкілля, що їм не байдуже, що буде з нашою країною і планетою у майбутньому.

шоппери

Приєднуйтесь до Міського Палацу дитячої та юнацької творчості! Великий шлях починається з першого кроку. Ми запрошуємо всіх небайдужих хоча б на один день відмовитися від поліетилену. Покладіть цього дня всі свої покупки у зручний екологічний шоппер! Зробимо нашу країну найгарнішою!

учасники заходу

Довідково

Міжнародний день  відмови від  поліетилену відзначається 3 липня.

Читайте також: Где в Запорожье можно стать рыцарем и приблизиться к звездам

Автор: Олена Каменєва

Фото Бориса Дворного

Сообщение У Запоріжжі провели важливе дефіле з яскравими шопперами — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-proveli-vazhlive-defile-z-yaskravimi-shopperami-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top