У Запоріжжі проводять перевірки щодо зловживань при отриманні виплат ВПО: подробиці

У Запоріжжі та області почали проводити перевірки документацій людей, які оформили виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО).  Перевірки почали через ризик зловживання державними виплатами та виявлені факти недоброчесних отримувачів соціальних виплат.

На думку заступника голови Запорізької ОДА Євгена Мироненка, є певний ризик зловживання деякими громадянами гарантіями, які забезпечує держава для ВПО.

«Проводяться перевірки, і якщо виявляють такі випадки, будуть порушуватись питання про скасування відповідних виплат. Крім цього, таким особам будуть виставлені рахунки на повернення до державного бюджету раніше отриманих виплат. Допомогу мають отримувати лише ті, хто її насправді потребує», — наголосив Євген Мироненко.

Як зазначив чиновник, ситуація щодо виїзду та переміщення населення стабілізувалася. В області обліковується близько 232 тисяч ВПО, з них близько 20 тисяч – внутрішньо переміщені особи в межах Запорізького району…

****

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці викрили керівника районного ТЦК у Запоріжжі та його підлеглих на продажі “пакету послуг” для ухилення від мобілізації. За оперативними даними, за рік у такий спосіб ухилились від мобілізації понад 300 осіб.

Як раніше повідомляв «Форпост», триває розслідування щодо голова МСЕК (її відсторонили від роботи), яка за гроші робила з військовозобов’язаних чоловіків «інвалідів».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-provodiat-perevirky-shchodo-zlovzhyvan-pry-otrymanni-vyplat-vpo-podrobytsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top