У Запоріжжі проживають ВПО, які не мають своїх територіальних представництв

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на відділ комунікацій Запорізької обласної ради.

За телефоном гарячої лінії до депутатки Запорізької обласної ради Оксани Бугайчук звернулися жителі Запорізького району, міста Запоріжжя та внутрішньо переміщені особи з інших областей.

Більшість громадян з-поміж ВПО скаржилися на недосконалість системи організації гуманітарної допомоги. Так, одна з заявниць поділилася, що у Запоріжжі проживають ВПО, які не мають своїх територіальних представництв на відміну від жителів Мелітополя, Бердянська чи Енергодара для яких створені потужні хаби. Вона запропонувала створити окремий підрозділ для тих переселенців, які не мають в обласному центрі своїх центрів. Депутатка підготує відповідне звернення до обласного департаменту соціального захисту населення.

Зі свого боку, Бугайчук сприяла наданню разової гуманітарної допомоги тим додзвонювачам, які за такою допомогою звернулися під час прямої лінії.

Крім того, заявники зверталися з питаннями соціального характеру, проблемами теплопостачання та розрахунків на послуги, які фактично не були надані, за роз’ясненнями щодо реалізації державних програм тощо. Всі озвучені проблеми будуть додатково опрацьовані, а заявники отримають письмові відповіді. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-prozhivayut-vpo-yaki-ne-mayut-svoyih-teritorialnih-predstavnitstv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top