У Запоріжжі псевдоволонтерам ЗЕопитування не виплатили обіцяні гонорари

Раніше Форпост повідомляв, що під час місцевих виборів Зеленський проводив всеукраїнське опитування на дільницях – “5 питань від президента”. Пізніше це опитування визнали незаконним, нечесним та й взагалі створеним наради піару провладної партії у виборчий день.

Також підіймалося питання щодо “волонтерів”, котрі проводили те саме анкетування. Але в кінечному результаті молоді люди виявилися далеко не волонтерами, а працювали за гроші, дехто з найманих людей був неповнолітнім.

У мережі в групі “Рух опору капітуляції Запоріжжя” з‘явилася інформація, що псевдоволонтерам гонорари не сплатили. Обіцяних 800 гривень так і не дочекались від організаторів.

“Молодих людей представники преЗедента використали втемну та ще і не виплатили обіцяного гонорару (що свідчить про те, що саме опитування – не більше ніж фікція та піар-хід)”, – йдеться у дописі.

Організатори опитування намагаються переконати людей не панікувати, начебто затримка “винагороди” полягає в тому, що більшість волонтерів неправильно вказала свої реквізити. Про те більшість участників у це мало вірить й обіцяю висловити публічний протест.

Нагадаємо, громадянська мережа “ОПОРА” констатує, що президент Володимир Зеленський зловживав адміністративним ресурсом. Також приховано агітував за партію “Слуга народу” опитуванням “5 питань від президента”.

Сообщение У Запоріжжі псевдоволонтерам ЗЕопитування не виплатили обіцяні гонорари появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-psevdovolonteram-zeopituvannja-ne-viplatili-obicjani-gonorari.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top