У Запоріжжі ретельно контролюють, як харчуються діти у школах та дитячих садках

Розширена нарада у міському Департаменті освіти і науки. Серед присутніх — голови територіальних відділів освіти, депутати та представники Вільнянського молокозаводу. Саме це підприємство, за інформацією ЗМІ, постачало’ масло у запорізькі навчальні заклади дорожче, ніж у заклади Бердянська. Представники молокозаводу кажуть, на ціноутворення у обласному центрі впливає більша кількість закладів — 55 та необхідність бази для доставки продуктів. Представники тендерного комітету кажуть, що договір на постачання продукції з Вільнянським молокозаводом було підписано без порушень. Робота над узгодженням цін — запевняють у департаменті — продовжується.

Підсумки торгів та підписання договорів з постачальниками відтепер мають оприлюднюватися на офіційному сайті департаменту освіти і науки.

Ще одне питання — якість харчування. У всіх навчальних закладах Запоріжжя працівники департаменту та лабораторного центру ‘провели перевірки. Фахівці твердять, жодних порушень виявлено не було. Також, у кожному навчальному закладі є так звані контрольні порції, які зможуть побачити всі батьки та порівняти з тим, що отримують діти.

Крім того, найближчим часом у кожному районі на базі територіальних відділів освіти будуть створені комітети громадського контролю за якістю харчування дітей, до яких зможуть увійти всі бажаючі.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-retelno-perevirili-yak-harchuyut-diti-u-shkolah-ta-dityachih-sadkah/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top