У Запоріжжі річка Мокра Московка перетворилася на смітник. Фото

Річка Мокра Московка знаходиться між Автовокзалом та Запоріжжя-1. У водоймі плаває купа побутового сміття (пластикові стакани та пляшки, обгортки тощо), яке ніхто не прибирає.

Деякі мешканці та гості міста не дуже переймаються екологією, викидають сміття просто у річку. Результати можна побачити на фото, яке було опубліковано у Телеграмі «Запорізька Січ».

Вода у Мокрій Московці є прісною, вона призначена для пиття, але зважаючи на забрудненість навряд її зараз можна пити:

«Ця вода призначена для людини: прісна і задовільної якості. Якщо росіяни, раптом, на якийсь тривалий термін зруйнують споруди водоканалу, на цій воді можна протриматися кілька тижнів, або й місяців», розповідає журналістам «Суспільного» голова громадської організації «Екосенс» Тетяна Жавжарова.

Також голова Олександрівської райадміністрації Володимир Мостовий розповів представникам ЗМІ, що вздовж Мокрої Московки, а саме від Автовокзалу до центрального парку культури і відпочинку «Дубовий Гай», сміття прибирали минулого тижня. Він заявив, що є відповідальним лише за сміття на прибережній зоні.

В управлінні з питань екології безпеки Запорізької міської ради вказали, що нададуть інформацію, хто відповідальний за розчищення річок, лише після запиту.

Нагадаємо, місцеві мешканці та гості міста незадоволені тим, у якому стані знаходиться Центральний парк “Дубовий гай”. З кожним роком ситуація стає все гіршою. З такими темпами запоріжці можуть залишитися без улюбленої зони відпочинку.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-richka-mokra-moskovka-peretvorylasia-na-smitnyk-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top