У Запоріжжі робітники «МТМ» встановлюють лічильники в будинках яких покрали прилади

Фото прес-служби Запорізької міськради

В місті облаштування житлових будинків приладами обліку тепла добігає кінця. Як заявляв начальник служби технічного обслуговування приладів обліку «Міських теплових мереж» Ілля Рябець, станом на травень облаштовано 3576 будинків. На сьогодні ж йдуть завершальні роботи.

Взимку вандали викрали лічильник у п’ятиповерховому будинку на вулиці Дослідна станція, 78 Комунарського району. Мешканцям доводилося сплачувати не за фактичними витратами, а за встановленими нормативами. Здебільшого зловмисники розкрадають витратоміри, які можна здати на»металобрухт.

Фото прес-служби Запорізької міськради

«Концерн завершує встановлення лічильників, де ще не встигли, або де вони були поцуплені – їх більшість. Впоратися маємо до початку осені», – розповідає»Ілля»Рябець.

Залишилось встановити ще 196 приладів обліку. Громадянам варто задуматись, як захистити свої підвали від»мародерів, адже з вересня витрати за встановлення нових лічильників ляжуть саме на їх плечі.»Наразі»гроші»беруть»з бюджету.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-robitniki-mtm-vstanovljujut-lichilniki-v-budinkah-jakih-pokrali-priladi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top