У Запоріжжі родина, що проживала в аварійному будинку, отримала житло

Як повідомляє пресслужба Запорізької міськради, будинок по вулиці Посадочній, 17 було визнано аварійним кілька років тому. Мешканці цього будинку підлягають відселенню. Місто, у межах можливостей бюджету, виділяє кошти на придбання квартир мешканцям. Зокрема Вікторії Єфремовій з матір’ю та сином придбали двокімнатну квартиру в будинку по вулиці Історичній. Сім’я сама обрала квартиру серед виставлених на продаж.

Це передостання сім’я, яка потребувала відселення з будинку по вулиці Посадочній, 17. Цього року місто планує придбати житло ще для однієї родини. Тепер однокімнатну квартиру. Кошти для цього з міського бюджету виділені. Це дозволить завершити відселення мешканців з цього будинку. У подальшому його мають знести.

У подальших планах продовження відселення мешканців з наступного аварійного будинку – по вул. Посадочній, 19. Однак тут все буде залежати від наявності коштів у бюджеті наступного року.

Варто зазначити, у 2018-2021 роках у Запоріжжі для відселення мешканців аварійних будинків за рахунок коштів бюджету міста придбано 11 квартир. З них 7 для мешканців будинку по вул. Посадочній, 17.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-rodina-otrimala-zhitlo-ta-zmozhe-pereselitisja-z-avarijnogo-budinku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-rodina-otrimala-zhitlo-ta-zmozhe-pereselitisja-z-avarijnogo-budinku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top