Вночі 27 червня в одному з районів Запоріжжя після атаки російського безпілотника сталася пожежа. Під час її ліквідації окупанти завдали повторного удару, пошкодивши пожежно-рятувальний автомобіль.
Як повідомили у Головному управлінні ДСНС у Запорізькій області, під час ліквідації загоряння російські військові завдали повторного удару по місцю роботи рятувальників.
Унаслідок влучання пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль.



Особовий склад встиг своєчасно перейти в укриття, тому ніхто з надзвичайників не постраждав.
У ДСНС наголосили, що попри небезпеку рятувальники продовжують виконувати свою роботу та ліквідовувати наслідки ворожих атак.
Сообщение У Запоріжжі росіяни повторно атакували рятувальників під час гасіння пожежі появились сначала на Газета МИГ.