У Запоріжжі розцвіла галявина африканських квітів — фото

У запорізькому ботсаду продовжується сезон цвітіння літніх квітів

Яскраві літні квіти цвітуть у запорізькому ботанічному саду. На жаль, наразі він зачинений для відвідувачів. Тож, помилуватися красою можна тільки на фото.

Нещодавно у ботсаду розквітла галявина кореопсису (Coreopsis grandiflora). Це ще одна сонячна квітка, кустистий гість, який прибув до нас з тропічної Африки.

Нещодавно у ботсаду розквітла галявина кореопсису (Coreopsis grandiflora). Це ще одна сонячна квітка, кустистий гість, який прибув до нас з тропічної Африки. Там він мешкає у лісах та прикрашає яскравою ковдрою у саванах.

Нещодавно у ботсаду розквітла галявина кореопсису (Coreopsis grandiflora). Це ще одна сонячна квітка, кустистий гість, який прибув до нас з тропічної Африки.

Квітка красива своєю простотою та вишуканістю. Завдяки дивовижній витривалості кореопсис став фаворитом у садівників. Він швидко адаптується майже до будь-яких умов зростання. Як виглядає яскрава галявина, показали на сторінці ботанічного саду у Фейсбуці.

галявина

Раніше «Індустріалка» писала, що у ботанічному саду квітне справжнє диво — платикодон великоквітковий (Platycodon grandiflorus). Це квітучий трав’янистий багаторічник з сімейства Дзвоникових. Виглядають квітки як величезні сині дзвоники.

Також у ботсаду розпочався сезон цвітіння гібіскусів. Сьогодні однією з назв гібіскуса є китайська троянда. Рослину люблять та шанують на багатьох островах Тихого океану. Місцеві мешканки використовують суцвіття гібіскусу як прикрасу для волосся. Швидше за все, виходячи з цієї традиції рослина отримала свою назву, тому що «гібіскус» у перекладі означає — квітка для прекрасних дам. Для малазійців гібіскус є національною квіткою, рослину зображено на монетах країни.

Читайте також: У запорізькому ботсаду яскраво квітне «Чорноока Сюзанна».

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение У Запоріжжі розцвіла галявина африканських квітів — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-rozkvitla-galyavina-afrikanskih-kvitiv-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top