У Запоріжжі розглянули вже 98 заяв містян щодо надання компенсації за зруйноване житло внаслідок обстрілів

На засідання міської комісії з питань нарахування компенсації власникам державної допомоги на ремонт пошкодженого російськими обстрілами житла розглянули питання про отримання компенсації ще 4 запоріжцям.

Про це повідомляє пресслужба міської ради, передає 061

Відбулось чергове засідання міської комісії з розгляду питань надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Загалом у Запоріжжі з початку роботи комісії на її розгляд надійшло 98 заяв. З них – 82 заяви вже розглянуто, а 12 були в обробці.

На черговому засіданні комісії було розглянуто ще 4 заяви про надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна. За результатами розгляду щодо 1 було прийняте рішення про надання заявникам компенсації шляхом видачі житлових сертифікатів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 3 Запорізькій області сплатили вже понад 150 мільйонів гривень компенсації за зруйноване та пошкоджене житло

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3781857/u-zaporizzi-rozglanuli-vze-98-zaav-mistan-sodo-nadanna-kompensacii-za-zrujnovane-zitlo-vnaslidok-obstriliv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top