У Запоріжжі розпочалася хвиля потепління

Від сьогодні, 15 січня, у Запоріжжі спостерігатиметься потепління.

Про це прогнозують синоптики.

Детальний прогноз погоди

Погода в Запоріжжі на цьому тижні обіцяє бути мінливою з виразним потеплінням до кінця тижня. Починаючи з понеділка, 15 січня, температура повітря коливатиметься від мінус 6 до плюс 1 градуса Цельсія з невеликими опадами у вигляді мокрого снігу.

Вівторок принесе подібні умови, але з можливим невеликим дощем, оскільки максимальна температура трохи підніметься до плюс 3 градусів.

Середа покаже невелике зниження температури до нуля, але без опадів, що забезпечить коротку перерву від зимових умов. Однак у четвер, 18 січня, очікується підвищення температури до +5 градусів Цельсія, хоча й з можливим мокрим снігом.

Найбільше потепління передбачається на п’ятницю, коли температура може сягнути +7 градусів Цельсія. Це буде найтепліший день тижня з вірогідними дощами.

Втім, уже в суботу, 20 січня, ми знову побачимо зниження температури, цього разу до -1 градуса зі снігопадами. Неділя закріпить холодну тенденцію з мінімальною температурою -6 градусів Цельсія та максимальною -2 градуси, знову зі снігом. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-rozpochalasya-hvilya-poteplinnya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top