У Запоріжжі розпочав працювати реабілітаційний простір для ветеранів

З 1 травня у Запоріжжі почав працювати пілотний проєкт «Реабілітаційний простір ветеранів українського війська «Блокпост». Він спрямований на допомогу військовим у ресоціалізації після повернення з фронту та подоланню поствоєнного синдрому, а також підтримку членів їх родин.

Цей проєкт реалізовує громадська організація «Лабораторія військово-політичних досліджень та реконструкції» у партнерстві з фондом «Відкрита Литва». У новоствореному просторі ветерани та ветеранки, а також їх подружжя й діти можуть пройти спортивну реабілітацію, вирішити психологічні потреби, знайти способи соціалізації, отримати навички створення власних стартапів тощо.

Крім того, проєкт готуватиме волонтерів, які прагнуть допомагати ветеранам та їхнім родинам у розв’язання першочергових проблем. У рамках проєкту також буде впроваджена програма «Психологічна лагуна», в якій учасники навчатимуться долати наслідки ПТСР.

Звернутися до реабілітаційного простору ветеранів «Блокпост» можуть ветерани різних родів військ, які захищають нашу країну з 2014 року, та їхні родини. Більше інформації та контакти на офіційній сторінці у Фейбук за посиланням.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-rozpochav-pratsiuvaty-reabilitatsiynyy-prostir-dlia-veteraniv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top