У Запоріжжі розпочинають судити експрокурора за обвинуваченням у хабарі

У Комунарському райсуді Запоріжжя призначено судове засідання за обвинуваченням вже експрокурора Бердянської місцевої прокуратури в одержанні неправомірної вигоди службовою особою у значному розмірі (ч.2 статті 368 Кримінального кодексу).

Про це повідомляє портал Судової влади України у розділі про призначені до розгляду справи.

Засідання призначено на 17 січня.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року співробітники СБУ та слідчі центрального апарату Держбюро розслідувань (ДБР) затримали прокурора Сергія Єфімова під час отримання ним хабара за повернення вилученого майна.

За інформацією ДБР, прокурор за допомогою посередника – власного тестя, отримав від громадянина 10 тисяч доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності та повернення майна, вилученого під час слідства.

У травні 2020 року Сергій Єфімов подав декларацію після звільнення. Згідно декларації, працівник прокуратури отримав у 2019 році понад 284 тисячі гривень заробітної плати.

Обвинувальний акт відносно експрокурора надійшов до суду ще у серпні 2020 року, але в судовому реєстрі немає відомостей про розгляди цієї справи.

Що цікаво, порушили кримінальне провадження проти прокурора за ч.3 ст. 368 КК, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна, а судитимуть вже за ч.2 ст. 368 КК, покарання за яке позбавленням волі на строк від трьох до шести років та без конфіскації.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-rozpochynaiut-sudyty-eksprokurora-za-obvynuvachenniam-u-khabari.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top