У Запоріжжі шахраї намагались через суд «прихватизувати» квартиру померлої містянки

У Запоріжжі кілька осіб намагались через рішення суду заволодіти правами на житло жінки, яка померла, але при житті не склала заповіт, а родичів (тобто потенційних спадкоємців) не мала.

За інформацією Запорізької обласної прокуратури, встановлено, що після смерті самотньої мешканки Запоріжжя спадкова справа не заводилась, а заповіти нею не складались. У зв’язку з цим належна померлій квартира вартістю понад 500 тис. грн повинна бути передана в комунальну власність міста.

Проте особи, які не є спадкоємцями померлої, на підставі підроблених документів звернулись до суду з позовом про визнання за ними права власності на вищевказану нерухомість. Однак суд не погодився з наданими ними доказами та відмовив у задоволенні позовних вимог.

З метою захисту інтересів держави прокуратурою до суду подано позовну заяву  про визнання квартири відумерлою спадщиною та повернення її у власність територіальної громади Запоріжжя.
Наразі у справі розпочато судовий розгляд.

А за фактом спроби заволодіння шахрайським шляхом квартири померлої жінки почато кримінальне провадження за ч.2 ст. 15, ч.2 ст. 190 КК «Шахрайство».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-shakhrai-namahalys-cherez-sud-prykhvatyzuvaty-kvartyru-pomerloi-mistianky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top