У Запоріжжі сімейний лікар відмовився без запису приймати хворого з чіткими симптомами COVID-19

Сьогодні, 2 вересня, з поліклініки «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» в Шевченківському районі Запоріжжя вигнали хворого, який звернувся з симптомами COVID-19. Про це повідомляє сайт «Вместе».

Журналіст інформаційного порталу «Вместе» звернувся з симптомами коронавірусу, а саме температура, сухий кашель і труднощі з диханням, до поліклініки і перший сюрприз його чекав уже в реєстратурі.

Жінка, яка там сиділа повідомили, що талонів для запису вже немає, тому потрібно прийти наступного тижня. Але людині потрібна була термінова медична допомога, бо COVID-19 – не жарти.

Журналіст пояснив, що погано почувається і йому терміново потрібна медична допомога. На це, жінка відповіла, щоб хворий проходив в порядку живої черги, після тих, у кого є талони.

Дочекавшись «вікна» (понад годину) у сімейного лікаря, чоловік зайшов до кабінету і на питання «на скільки вам призначено?» відповів, що він без талону і йому потрібна медична допомога.

Навіть не поцікавившись, що з хворим, сімейний лікар Ольга Лопанова на підвищених тонах, зриваючись на крик, поставила мене до відома, що без запису вона не приймає!

«Я сказала: без запису не приймаю!!! Ось коли прийму всіх, хто має талон і якщо (це слово було підкреслено інтонацією) у мене залишиться час – то, може, я і прийму», – сказала сімейна лікарка Ольга Юріївна.

Слід зазначити, що у вищеописаної ситуації простежується порушення «Центром первинної медико-санітарної допомоги №2» згідно з статтею 139 КК України.

Нагадаємо, у Запорізькому державному медичному університеті продовжується карантин. 2 серпня кількість інфікованих COVID-19 досягла 82 пацієнтів. Останній випадок захворювання підтвердився 31 серпня.

Сообщение У Запоріжжі сімейний лікар відмовився без запису приймати хворого з чіткими симптомами COVID-19 появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-simejnij-likar-vidmovivsja-bez-zapisu-prijmati-hvorogo-z-chitkimi-simptomami-covid-19.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top