У Запоріжжі славетний виш очолив новий ректор

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №2-к від 11.01.2022, виконання обов’язків ректора НУ «Запорізька політехніка» покладено на Віктора Олексійовича Грешту, проректора з науково-педагогічної роботи та гуманітарних питань.

На чолі ВУЗу він буде з 12 січня до призначення керівника в установленому законом порядку. Статися це має не пізніше 14 квітня.

Як вже повідомляв «Форпост», у Національному університеті «Запорізька політехніка» 29 грудня 2021 року відбувся другий тур 4-го раунду виборів ректора вишу. За крісло очільника університета змагалися Віктор Грешта та Едуард Гугнін. Згідно з протоколом лічильної комісії, у виборах узяли участь 1156 виборців зі 1292-х. Не з’явилися на вибори 136. Проти всіх проголосували 65 виборців (5,62 відсотка). 20 бюлетенів визнано недійсними (1,73 відсотка).

Віктор Грешта здобув 637 голосів, що складає 55,1 відсотка від кількості осіб, що взяли участь у голосуванні. Едуард Гугнін отримав підтримку 434-х виборців (37,54 відсотка).

Оскільки Віктор Грешта здобув 50 відсотків +1 голос тих, хто узяв участь у голосуванні, його обрано ректором НУ «Запорізька політехніка». Міністерство освіти і науки України має укласти з ним контракт.

Читайте також: Запоріжці розповіли, що думають про здорожчення вартості проїзду (ВІДЕО)

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-slavetnyy-vysh-ocholyv-novyy-rektor.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top