У Запоріжжі співробітнику військомата вручили протоколи про корупцію

Співробітнику районного територіального центру комплектування (військомат) Запоріжжя правоохоронці вручили два протоколи про корупцію.

Як повідомляє ДСР Нацполіції, начальник відділення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запоріжжя порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

«Керівник відділу одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки взяв участь у службовому розслідуванні, яке проводилося стосовно свого керівника. Крім того, бувши головою комісії, у межах цього розслідування підписав акт перевірки щодо наявності облікових карток військовозобов’язаних», — йдеться у повідомленні.

Таким чином, своїми діями військоматовець порушив вимоги статті 28 закону України «Про запобігання корупції» — не вжив заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів. Відповідно до чинного законодавства за правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачена адміністративна відповідальність.

Відносно посадовця склали адміністративні протоколи за ч. 1 та 2 ст. 172-7 кодексу України про адміністративні правопорушення. За порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 1700 до 6800 гривень.

Нагадаємо, російські нацисти готуються “узаконити” грабіж тимчасово окупованих територій Запорізької області, а саме видавати фейкові ліцензії щодо видобутку корисних копалин.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-spivrobitnyku-viyskomata-vruchyly-protokoly-pro-koruptsiiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top