У Запоріжжі стартували роботи з відновлення ще двох пошкоджених від ракет будинків

У Запоріжжі стартували основні будівельні роботи з відновлення будинків по вул. Кам’яногірська, 6 та по вул. Запорізька 2-А. У двох будинках від влучення російських ракет найбільше постраждали перші під’їзди.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області

У п’ятиповерховому будинку по вул. Камʼяногірська, 6, будівельники розпочали демонтажні роботи та розбирання пошкоджених конструкцій в квартирах 1-го під’їзду. Надалі необхідно відновити та посилити несучі конструкції, здійснити ремонт пошкоджених квартир, утеплити фасад та відремонтувати покрівлю. Наразі,

У дев’ятиповерхівки по вул. Запорізька – 2А, на сьогодні проводяться підготовчі роботи до демонтажу конструкцій цього під’їзду. Зокрема, закупівля будівельних матеріалів, тимчасове підключення до інженерних мереж електро та водопостачання, вирішення питання тимчасового відселення мешканців та звільнення квартир від меблів.

У будинку необхідно розібрати пошкоджені конструкції 1-го під’їзду, провести роботи з його відновлення, виконати ремонт сходових клітин, шахти ліфта, виконати ремонт квартир, утеплення фасаду, ремонт покрівлі та провести роботи з благоустрою території.

Продовжуються роботи з відновлення і інших житлових будинків: (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

вул. Незалежної України 67. Майже завершено роботи із демонтажу залізобетонних плит перекриття, залізобетонних стінових блоків та конструкцій балконів, Тривають демонтажні роботи в квартирах 1-го під’їзду та роботи із вивезення будівельного сміття. вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3. Тривають роботи з демонтажу конструкцій плит перекриття та цегляних стін. Розпочато демонтажні та оздоблювальні роботи в квартирах 1-го та 3-го під’їздів. Встановлено тимчасове огородження будівельного майданчика. Організовані тимчасові проходи для пішоходів. Також, продовжуються організаційно-підготовчі роботи. вул. Миру, 14. Завершено демонтажні роботи в квартирах 4-го під’їзду. Продовжуються роботи з посилення несучих конструкцій 4-го під’їзду будинку, тривають роботи з влаштування конструкцій міжкімнатних перегородок. Розпочато демонтажні роботи в квартирах 3-го під’їзду. Продовжується закупівля будівельних матеріалів. вул Запорізька 2-Б — найбільш пошкоджений 4-й підʼїзд, де треба виконати демонтаж і відновлення несучих конструкцій та інженерних мереж, ремонт квартир й сходових клітин. Також засклити вікна і балкони в сусідніх підʼїздах. Наразі тривають організаційно підготовчі роботи. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-startuvali-roboti-z-vidnovlennya-shhe-dvoh-poshkodzhenih-vid-raket-budinkiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top