У Запоріжжі стартував міський проект «Перевтілення»

Напередодні Міжнародного жіночого дня для 15-тьох щасливиць проведуть майстер-класи з кулінарії та догляду за собою, організують сеанс йоготерапії. На кожну чекає зовнішнє перевтілення у салоні краси та корисні подарунки.

Запорізькі домогосподарки готують та уважно слухають гастрономічні поради від шеф-кухаря. Відсьогодні кулінарним майстер-класом для них розпочинається участь у міському проекті «Перевтілення». Усі жінки — багатодітні матусі, зізнаються, — для великої родини готувати доводиться дуже часто. Майстер-клас для учасниць проводить досвідчений шеф-кухар Микола Осипов. Аби запропоновані страви зацікавили жінок — рецепти обирав знайомі, з продуктів, які можна легко знайти в супермаркеті чи на ринку. Поміж роботи шеф-кухар ділився з жінками кулінарними хитрощами.

Проект проходитиме в кілька етапів. Попереду в учасниць сеанс йоготерапії, майстер-клас по догляду за тілом і обличчям. І, напевно, найбільш очікуване усіма — зовнішнє перевтілення у салоні краси. Фінал проекту «Перевтілення» запланований на 5 березня. Для красунь організують святковий концерт із подарунками.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-startuvav-miskij-proekt-perevtilennya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top