У Запоріжжі стриптиз-кабаре приймало відвідувачів з порушенням комендантської години

У Вознесенівському районі міста один з місцевих розважальних закладів працював з порушенням комендантської години, до того ж відвідувачам розливали алкогольні напої після 21:00.

Про це повідомляється на сторінці ГУНП у Запорізькій області.

10 червня правоохоронці проводили черговий рейд на території Вознесенівського району. Там було виявлено нічний заклад, який функціонував у закритому режимі конспірації, щоб відвідувачі могли відпочивати під час воєнного стану порушуючи комендантську годину.

На момент перевірки у закладі знаходилось 20 людей (відвідувачів). Встановлено, що їм розливали алкогольні напої після 21:00.

За порушення вимог Наказу голови Запорізької обласної державної адміністрації № 185 від 18.04.2023 року «Про заборону торгівлі алкогольними напоями на території Запорізької області», відносно адміністратора закладу складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-stryptyz-kabare-pryymalo-vidviduvachiv-z-porushenniam-komendantskoi-hodyny.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top