У Запоріжжі суд призначив 12 років позбавлення волі для поліцейської, що перейшла працювати в «народну міліцію»

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя оголосив вирок у колабораційній діяльності для поліцейської з міста Кам-янка-Дніпровська, що добровільна перейшла працювати в так звану «народну міліцію» інспекторкою.

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень, передає 061.

Згідно з матеріалами справи, жінка мала досвід роботи понад три роки в правоохоронній системі МВС України. З початку окупації за власним бажанням вона влаштувалася працювати в «Камянко-Днепровский районный отдел милиции», котрий пізніше перейменували в Управління внутрішніх справ по м. Василівка та Василівському району Головного управління МВС по Запорізькій області.

Колишні колеги поліцейської по патрульній службі  у суді повідомили про те, що працівників поліції з окупованої території насправді не примушували йти працювати на ворога, ті хто перейшов на сторону ворога, зайняли свої посади добровільно. Свідки зазначили про те, що жінка мала проросійські погляди

Розглянувши всі обставини справи, суд прийшов до висновку, що обвинувачувана вчиняла протиправні дії в інтересах окупаційної влади, пов`язані з виконанням її службових обов`язків, що забезпечує становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом утворення і функціонування незаконно створеного окупаційного правоохоронного органу.

Так як обвинувачувана перебуває на окупованій території, то досудове розслідування по відношенню до неї здійснювалося за спеціальною процедурою,  а саме судове засідання відбувалося заочно, без участі обвинуваченої

У вироку суд призначив поліцейській покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного на майна.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ДБР передало до суду обвинувальні акти по зрадникам- правоохоронцям з Якимівки, які розшукували людей за спротив.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3728499/u-zaporizzi-sud-priznaciv-12-rokiv-pozbavlenna-voli-dla-policejskoi-so-perejsla-pracuvati-v-narodnu-miliciu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top