У Запоріжжі суд звернув у дохід держави грошову заставу рекетира

У Запоріжжі суд звернув у дохід держави майже 200 тис. грн, що були внесені обвинуваченим по кримінальній справі у якості застави та змінив йому запобіжний захід на тримання під вартою.

За інформації Запорізької обласної прокуратури, встановлено, що обвинувачений у кримінальному провадженні за фактом розбійного нападу, вимагання та вчинення низки інших злочинів (ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 187, ч. 1 ст. 263 ч. 1. ст. 309 КК України) був звільнений  із-під варти після внесенням застави, передбаченою ухвалою суду як альтернативний запобіжний захід.

Проте, під час судового розгляду він  порушив покладені на нього процесуальні обов’язки та став ухилятися від явки до суду без поважних причин тощо. Ймовірно, накивав п’ятами після початку війни. «Через грубі порушення обвинуваченим умов запобіжного заходу прокурор звернувся до суду з відповідним  клопотанням. Суд визнав доводи прокурора обґрунтованими та задовольнив клопотання», — рапортує прокуратура. Нагадаємо, днями у тимчасово окупованному Мелітополі Запорізької області приватним сектором в районі Піщаної почала їздити біла «волга» з шашечками таксі на російських номерах. Водій радянського автомобіля пропонував купити у нього речі за дуже вигідною.

— Чи циган, чи то вірменин, я зразу й не зрозуміла хто такий. Зупинився і каже: Мене до вас прислали. Сказали, що ви цікавилися дуже добротними речами за схожою ціною. У мене для вас є норкова шуба і ковдра. Все за 2000 рублів продам». Я як почула, відразу сказала, щоб забирався подалі. Він виявився настирливим. Збив ціну на речі до 1000 рублів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-sud-zvernuv-u-dokhid-derzhavy-hroshovu-zastavu-reketyra.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top