У Запоріжжі судитимуть поліцейського, який брав гроші за «спрощений» перетин лінії зіткнення

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника структурного підрозділу одного з територіальних відділів поліції Запорізької області за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, вчинене організованою групою  (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За інформації Запорізької обласної прокуратури, встановлено, що поліцейський розробив схему збагачення за рахунок отримання грошей від громадян за вплив на прийняття позитивного рішення представником органу влади з безперешкодного перетину лінії розмежування. До злочинної діяльності залучив ще 3-х цивільних осіб.

Питання швидкого включення транспортного засобу до складу колони для виїзду на тимчасово непідконтрольну територію України та формальний огляд вантажу коштував громадянам від 500 до 2000 доларів США. За розподілом ролей обумовлені суми коштів отримували цивільні особи та в подальшому передавали їх правоохоронцю.

Дотримуючись злочинного плану діяльності, у липні та серпні 2022 року члени угруповання одержали неправомірну вигоду на загальну суму близько 160 тис. грн.

Як раніше повідомляв «Форпост», вироком суду трьох мешканців Запорізької області, які були у складі цього злочинного угрупування, вже визнано винними у вчиненні вищевказаного діяння (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 369-2 КК України).  Їм призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 3 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Тобто, 51 тисяча гривень.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-sudytymut-politseyskoho-iakyy-brav-hroshi-za-sproshchenyy-peretyn-linii-zitknennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top