У Запоріжжі Святий Миколай розіслав своїх помічників районами міста, аби ті вручили подарунки дітям, що не змогли самостійно завітати на свято

В межах щорічної акції «Святий Миколай-2019» на площі біля міськради виступали танцювальні колективи, з привітаннями прийшов і сам Миколай разом зі свитою. Глядачі веселились та фотографувались.

Танцювальні колективи запалюють перехожих своїми рухами. Усі очікують Святого Миколая. Під оплески він виходить у супроводі ангелів.

Завітала і пані-зима. Миколаю та містянам пообіцяла сніжну погоду на усю зиму.

Після вистави помічники Святого Миколая роз’їжджаються районами міста, аби привітати тих, хто не мав змоги потрапити на свято. Таку акцію разом влаштовують вже 17-й рік поспіль. Нині у Запоріжжі близько трьох тисяч дітей соціально незахищених категорій. Усі вони, за словами заступника міського голови Анатолія Пустоварова, не залишаться без уваги і подарунків.

До акції долучились 70 волонтерів. Сьогодні вони привітали 200 дітей з усіх районів міста.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-svyatij-mikolaj-rozislav-svoyih-pomichnikiv-rajonami-mista-abi-ti-vruchili-podarunki-dityam-shho-ne-zmogli-samostijno-zavitati-na-svyato/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top