У Запоріжжі святкування Богоявлення Господнього відбудуться у мініформаті: подробиці

Цьогоріч у 33 населених пунктах Запорізької області заходи з нагоди святкування Богоявлення Господнього відбудуться з урахуванням обмежень, зумовлених режимом воєнного стану.

Завтра, 19 січня, з 08:00 до 12:00 планується проведення богослужінь у 77 храмах, розташованих на території Запорізької області. З метою забезпечення публічної безпеки та правопорядку в місцях можливих масових скупчень людей поліція залучатиме посилені піші та автопатрулі.

Наголошуємо, що відповідно до статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» проведення масових заходів заборонено з міркувань убезпечення від загроз, які несуть дії військ країни-агресора.

Крім того, дещо змінено усталений формат заходів з освячення води – в цьому році традиційних зібрань вірян біля Дніпра не буде, релігійні обряди відбудуться лише в приміщеннях культових споруд.

Поліція радить утриматися від купання, тому що у разі повітряної тривоги поблизу водоймищ відсутні місця укриття або спеціально облаштовані бомбосховища.

Як вже повідомляв «Форпост»,  у ЗОВА повідомили, що через наявність потенційних загроз, які несуть дії ворожих військ, спеціальні локації для занурення не працюватимуть, а правоохоронці та рятівники не здійснюватимуть там чергування. Обласна влада наголошує, що відповідальність за можливі надзвичайні події при купанні у крижаній воді нестимуть виключно порушники.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-sviatkuvannia-bohoiavlennia-hospodnoho-vidbudutsia-u-miniformati-podrobytsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top