У Запоріжжі та області продовжуються карантинні перевірки: хто і як порушує

Як повідомляють у Держспоживслужбі, протягом минулого тижня фахівці, спільно з правоохоронцями, встигли перевірити понад 300 громадських закладів. Серед них – салони краси, кафе, магазини та установи і заклади різної форми власності та сфери діяльності. І серед цих закладів знайшли чимало порушників.

Зокрема, список порушників карантинних норм та протиепідемічних заходів виявили:

135 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, порушення встановлені на 48 об’єктах (35% від перевірених);24 агропродовольчі ринки, порушення встановлені на 13 (54 %);66 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 16 об’єктах (24%) встановлені порушення;13 закладів громадського харчування, порушення встановлені на 8 (61,5%) об’єктах;24 заклади освіти, порушення встановлені на 6 (25%);12 перукарень та салонів краси, в 8 (66,6%) встановлені порушення;31 – інший об’єкт нагляду, на 11 (35,5%) об’єктах встановлені порушення.

На відповідальних склали протоколи.

зазначимо, 3 хвиля коронавірусу в Україні продовжується. У Запорізькій області за добу виявили понад 700 нових випадків інфікування, а ситуація у “червоних” зонах по всій краіні не покращується. У Києві, наприклад, вводять ще більш жорсткі обмеження та правила. Транспортом можна буде користуватися лише по спеціальних перепустках, громадські заклади залишаються закритими. Українців просять дотримуватися карантинних норм і не нехтувати заходами безпеки. Пандемія ще не закінчилася.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-ta-oblasti-prodovzhujutsja-karantinni-perevirki-hto-jak-porushuie/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-ta-oblasti-prodovzhujutsja-karantinni-perevirki-hto-jak-porushuie

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top