У Запоріжжі тепер можна зареєструвати своє місце проживання онлайн

Департамент реєстраційних послуг Запорізької міськради долучився до проєкту нового онлайн-сервісу і відтепер кожен мешканець Запоріжжя має можливість змінити своє місце реєстрації у режимі онлайн.

Ця послуга доступна на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг (портал Дія), а також у мобільному застосунку «Дія». У них особі необхідно вказати адресу, за якою фактично проживає, і отримати підтвердження від власника житла. Жодних паперів та відвідування районних органів реєстрації не потрібно.

Чоловікам при зміні місця помешкання не має потреби щоразу відвідувати військкомати – вони отримуватимуть цю інформацію автоматично. Дані про нове місце проживання після опрацювання заяви реєстратором з’являться у реєстрі територіальної громади, а зняття з попереднього місця відбудеться автоматично.

Зміна місця реєстрації онлайн працює не лише для власників ID-карток, а й для власників паспортів у вигляді книжечки. Підтвердити місце реєстрації можна буде завдяки електронному витягу, який буде отримуватися через портал Дія або мобільний застосунок «Дія». Водночас залишається й можливість зареєструвати своє місце помешкання шляхом відвідування районних відділів управління державної реєстрації фізичних осіб департаменту реєстраційних послуг.

Читайте також:  Запорізькі пенсіонери зможуть сплатити комуналку за гроші єПідтримки

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-teper-mozhna-zareiestruvaty-svoie-mistse-prozhyvannia-onlayn.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top