У Запоріжжі три приватних підприємства отримали статус критично важливих для економіки

Про це повідомляє «Акцент».

Відповідні розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Івана Федорова від 29.05.2024 року були опубліковані на офіційному сайті Запорізької облдержадміністрації.

Як йдеться в документах, статус критично важливих підприємств для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період у Запорізькій області отримали Приватне акціонерне товариство «Запорізький завод важкого кранобудування» (ПрАТ «Запоріжкран»), Приватне акціонерне товариство «Промвибух» та Приватне Підприємство — Фірма «Дарьял».

Підприємства відповідають критеріям, визначеним у розпорядженні голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13 квітня 2023 року № 183 «Про затвердження критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період у Запорізькій області», яке зареєстроване у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса) 18 квітня 2023 року за № 39/596, зі змінами.

kran

daryal

vibuh

Цей статус дозволить підприємствам забезпечити стабільність в умовах війни і зберегти робочі місця (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-tri-privatnih-pidpriyemstva-otrimali-status-kritichno-vazhlivih-dlya-ekonomiki/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top