У Запоріжжі триває масштабна пожежа у плавнях: вогонь дістався бази відпочинку (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, 10 липня, об 11:55 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу у плавневій зоні річки Дніпро. Загорілася суха трава, очерет та чагарники окремими осередками на загальній площі 4 га.

Про це повідомляє Акцент.

За інформацією ДСНС Запорізької області, складність ліквідації пожежі полягає у неможливості спеціальної пожежної техніки дістатися до її осередків. За допомогою техніки для подолання водних перешкод, співробітники Служби порятунку на моторних човнах та снігоболотоході «БОГУН 2» дісталися до займань.

На місці рятувальники ліквідують осередки займання та забезпечують патрулювання вздовж берега аби не допустити поширення вогню. Інформація про загальну площу пожежі встановлюється.

Від ГУ ДСНС для ліквідації пожежі залучено снігоболотохід «БОГУН 2», 2 плавзасоби та 10 одиниць техніки і 53 рятувальники.

В свою чергу кореспондент Акценту повідомляє, що станом на ранок 11 липня вогонь дістався будинків відомої бази відпочинку «Мерідіан», що функцонувала до війни, коли була дозволена навігація. У гасінні пожежі задіяні також лісничі. Нажаль через заборону виходу на воду та застосування пожежної авіації, ресурси для гасіння пожежі в природно-заповідній зоні зараз обмежені.

Очікуйте на детальний репортаж з місця події.

Підписуйтесь на Акцент в

Share this post

нет
scroll to top