У Запоріжжі триває велика перевірка перевізників та громадського транспорту: які результати

Як повідомляють у прес-службі управління патрульної поліції, з початку реалізації комплексу вже перевірили 1103 транспортних засоби, і виявили чимало порушень. Понад 40 транспортних засобів працюють на маршрутах з порушенням вимог та стандартів, 6 раз виявляли транспорт, який випустили на лінію з порушеннями. Зафіксували в ході перевірок і безліч порушень водіями громадського транспорту правил дорожнього руху: правил зупинки для посадки та висадки пасажирів, проїзд перехресть, вимог дорожніх знаків та розмітки тощо.

Чимало уваги приділяли і виконанню карантинних норм та правил перевезення пасажирів. І тут також зафіксували “відхилення”. 47 раз ловили транспорт, у якому перевозили пасажирів без масок, 39 раз фіксували факт перевезення більшої кількості пасажирів, ніж допустима.

Запоріжців попередили, що перевірка громадського транспорту та дотримання усіх вимог до його роботи тривають.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-trivaie-velika-perevirka-pereviznikiv-ta-gromadskogo-transportu-jaki-rezultati/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-trivaie-velika-perevirka-pereviznikiv-ta-gromadskogo-transportu-jaki-rezultati

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top