У Запоріжжі триває виставка плакатів воєнного часу

У Запоріжжі триває виставка відомого українського автора Олексія Сая «Плакати воєнного часу». Переважну частину робіт можна побачити на фасаді Туристичного інформаційного центру Запоріжжя, інші – на рекламних кубах по місту.

Олексій Сай — київський художник, який використовує у своїй творчості найбільш злободенні теми про війну. Які митець відображає у вигляді плакатів. Разом з символічним зображенням автор передає свій заклик чи інформацію: «Зробіть нафтове ембарго росії», «Скасуйте міжнародні договори та не беріть гроші у вбивць», «71 відсоток росіян підтримує путіна».

Головна мета автора була розповісти правду про злочини рф та чинити спротив російській пропагандистській машині.

Олексій Сай зазвичай працює в жанрі експериментального живопису, графічного дизайну, створює відео та інсталяції. Найвідоміший його творчий метод – Exel-Art, де офісна програма використовується як ресурс візуальної мови. Проте ці плакати – більше політична заява митця.

Всі написи на плакатах зроблено англійською. Раніше роботи можна було побачити на антивоєнних мітингах в Лондоні, Берліні, Парижі та Нью-Йорку. Тепер – і в Запоріжжі. Виставка просто неба організована біля Туристичного інформаційного центру на проспекті Соборному, 151, а також ще на шести локаціях по місту.

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizhzhi-tryvaie-vystavka-plakativ-voiennoho-chasu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top