У Запоріжжі ветерани ділилися спогадами про будівництво Дніпрогесу

У місті реалізується проект «Культурна Чайна», де представники ветеранських організацій за чашкою чаю діляться своїми спогадами та батьків, які причетні до найбільшого будівництва нашого міста — Дніпрогесу. Історію з перших вуст хочуть передати молоді. Реалізувати таку ідею допоміг конкурс соціальних проектів «Ми це місто», який проводить комбінат «Запоріжсталь».

Приміщення музею «Місто за порогами» на день перетворилось у місце, де представники ветеранських організацій міста за чашкою чаю діляться спогадами та культурно проводять своє дозвілля.

Перед тим як поспілкуватись за чаєм, ветеранів праці вітають працівники музею і проводять їм невеличку екскурсію виставкою, яка присвячена будівництву Дніпрогесу. Запрошені артисти співають народні пісені. До речі, ідея організувати проект «Культурна чайна» працівникам Національного заповідника «Хортиця» прийшла під час перегляду старих світлин.

Організатори кажуть, проект покликаний об’єднати ветеранські організації, а також самим розповісти свої історії пов’язані з життям тодішнього Запоріжжя. Втілення проекту стало можливим завдяки участі у конкурсі соціальних ініціатив «Ми це місто», який проводить комбінат «Запоріжсталь».

Зустрічей у музеї буде 7, адже саме скільки в Запоріжжі районних ветеранських організацій.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-veterani-dililisya-spogadami-pro-budivnitstvo-dniprogesu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top