У Запоріжжі від нападів тварин постраждали 593 людини: у місті зареєстровано п’ять вогнищ сказу, — обласний ЦКПХ

З початку року до закладів охорони здоров’я у Запоріжжя звернулися понад півтисячі людей, які отримали пошкодження від тварин. У 272 випадках постраждалі проходять курс лікування вакциною проти сказу. 

Про це повідомляє обласний центр контролю і профілактики хвороб, передає 061. 

За даними обласного ЦКПХ, щорічно у Запоріжжі за медичною допомогою звертаються до 1700 людей, які отримали пошкодження від тварин. У 2024 році таких звернень надійшло 593. У 272 випадках пацієнти проходять антирабічне лікування (вакцинацію від сказу), у тому числі — 54 дитини.

“Ситуація із захворювання на сказ серед тварин в Запоріжжі є напруженою”, — зазначають у ЦКПХ.

Наразі у Запоріжжі зареєстровано п’ять вогнищ сказу: три — у Заводському районі та по одному — у Вознесенівському і Шевченківському районах. Під час епідеміологічних розслідувань у вогнищах сказу виявлено 17 людей, які постраждали від хворих на сказ тварин. У трьох випадках тварини були домашніми, ще у двох випадках – безпритульними. Усі пошкодження отримані при догляді за тваринами, піклуванні, годуванні, лікуванні.

Раніше 061 повідомляв, що у ЗОВА анонсували зняття економічних обмежень ЄС з територій області, які не перебувають під окупацією.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3774068/u-zaporizzi-vid-napadiv-tvarin-postrazdali-593-ludini-u-misti-zareestrovano-pat-vognis-skazu-oblasnij-ckph

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top