У Запоріжжі відбудеться допрем‘єрний показ українського кіно

У кінотеатрі ім. Довженка 10 жовтня відбудеться допрем’єрний показ українського фільму “Фортеця Хаджибей” і зустріч з творчою командою фільму.

Показ фільму стартує о 17:55. О 19:30 заплановано спілкування гостей з Олександром Половцем (актором, що виконав роль генерала Пантелея Морозова) і Олександром Омельяновим (виконавчим продюсером).

Про що фільм?

XVIII століття, Росія веде війну проти Османської імперії. Задунайські козаки виступали союзниками османів. Коли їм в руки потрапляє важлива військова інформація, отаман повинен передати її в Стамбул – султану особисто.

У цьому може допомогти комендант останньої турецької фортеці Хаджибей – Ахмет-паша. Саме йому Андрій повинен передати лист. Але фортецю захоплюють російські війська, Ахмет-паша потрапляє до в’язниці. Уникнути полону вдається його єдиній дочці – красуні Фатімі. Андрій і Фатіма знайомляться в важких обставинах, і повинні вирішити, як чинити далі.

В цей час в порт Хаджибей прибуває грузинський мандрівник Йорам – він привіз унікальну лозу, щоб виростити виноградник.

На чорноморському узбережжі сміливий і чесний Йорам відразу потрапляє в складну ситуацію з російськими солдатами, і погоджується допомогти Андрію і Фатімі. У нього є ще одна важлива причина – Йорам знайомиться з українською красунею Катею, чий батько, пан Данило, теж в російській в’язниці. Разом молоді люди розробляють і реалізують відчайдушний план …

Сообщение У Запоріжжі відбудеться допрем‘єрний показ українського кіно появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidbudetsja-doprem-iernij-pokaz-ukrainskogo-kino.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top