У Запоріжжі відбудеться фестиваль на честь подій 11 років тому

Незламний Хаб Запоріжжя молодіжний простір «Колаба» у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці на три дні мають стати центром подій.

З третього по п’яте квітня там триватимуть зустрічі, літературні посиденькі, мисанкови майстеркласи, які стануть можливістю згадати, поговорити, осмислити минуле та сучасне.

Протягом трьох днів Запоріжжя стане центром переосмислення української ідентичності.
‌У місті відбудеться традиційний та всім відомий Фестиваль «Запоріжжя – місто з яйцями», який приурочений «яєчній неділі» – унікальній події в історії України та міста. В той день ми зупинили «русскій мір» яйцями, борошном та молоком.
Саме цей супротив ми перетворили на мистецтво, що поєднує народні традиції писанкарства, гострі історичні дискусії та сучасну музичну культуру.
11 років тому, 5 квітня, відбувся перший фестиваль «Запоріжжя – місто з яйцями»,  цього року ми продовжуємо традицію та повертаємось до нашої бібліотеки, де пройшли перші писанкові студії.
Програма фестивалю розгорнеться на двох ключових локаціях: у бібліотечному просторі «Колаба» та Незламному Хабі «Орбіта».
Вхід на всі події Фестивалю – вільний, але на писанкові студії – необхідна реєстрація https://fоrms.glе/Pw4Fw5gLqAxBF7fdA

Сообщение У Запоріжжі відбудеться фестиваль на честь подій 11 років тому появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top