У Запоріжжі відбудеться презентація книжки-альбому «УПА. Історія нескорених» та «Наша столітня»

15 червня о 17.30 у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація книжки-альбому «УПА. Історія нескорених» та «Наша столітня».

«Війна, свідками і учасниками якої ми є сьогодні, почалася задовго до нашого народження. Вже перші спроби українців створити незалежну державу у 1917 викликали агресію сусідньої Росії. Тоді ми зазнали поразки, але не скорилися. Підпільна боротьба за свободу тривала, спалахнувши масовим рухом УПА в роки Другої світової. Москва, після понад десяти років зусиль, зуміла придушити повстанський рух. Але пам’ять про УПА знищити не зуміла.

Ця пам’ять у кінці 1980 підняла українців, що об’єдналися в національно-демократичний рух, який увінчався відновленням незалежності. Нині вона знов надихає нас у війні з Росією. Тому бандерівське «Слава Україні!» стало офіційним вітанням ЗСУ. У нас все той же ворог, якого не вдалося знищити десятки років тому в лісах Волині чи Карпат. Але ми – незламні. І нас, незламних, мільйони. На цей раз — за сотні кілометрів на схід та на південь від країв УПА. Значно ближче до серця вмираючої імперії», — йдеться в анонсі заходу.

Спікер: Володимир В’ятрович — історик, публіцист, державний та громадський діяч, співавтор книжки «УПА. Історія нескорених». Модераторка — Тетяна Палівода.

На презентації можна придбати книжки з автографами автора:
— «УПА. Історія нескорених»
— «Наша столітня»
— «Нотатки з кухні «переписування історії»»

Замовити книжки можна за посиланням: bit.ly/3myYtoV Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidbudetsia-prezentatsiia-knyzhky-albomu-upa-istoriia-neskorenykh-ta-nasha-stolitnia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top