У Запоріжжі відбулося чергове судове засідання по справі ветерана АТО

Конфлікт розпочався ще у 2017 році. Зайшов до маршрутного таксі ветеран АТО Святослав-Андрій Грушевський, почув відмову у пільговому проїзді від водія. Пасажир акцент увагу на законності безкоштовного проїзду, однак чоловік не почув доводів. Таким чином, словесна перепалка переросла в бійку.

Вчора, 19 грудня, у Ленінському районному суді відбулося чергове засідання по цій справі. Учасників процесу ознайомили з відеозаписами опитування свідків та слідчого експерименту. Слід зазначити, що самого потерпілого в залі не було. Тому засідання перенесли ще раз на середину січня 2020 року, повідомляє «UA: Запоріжжя».

Свого побратима прийшли підтримати ветерани АТО.

«Якщо прокурор дійде висновку про наявність підстав до відмови від обвинувачення, згідно з нормами кримінально-процесуального кодексу, це рішення узгодити з керівником місцевої прокуратури і надалі, в судовому засіданні під звукозапис, в судовому засіданні надати, оголосити цю постанову, і надати її суду. Тільки після цього цей документ тягне певні юридичні наслідки. До проголошення його в суді, цей документ не має ніяких юридичних наслідків», – зазначив перший заступник керівника Запорізької місцевої прокуратури №3 Дмитро Фененко.

Сообщение У Запоріжжі відбулося чергове судове засідання по справі ветерана АТО появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidbulosja-chergove-sudove-zasidannja-po-spravi-veterana-ato.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top